Asten

Kom dansen bij de DéDé Dance-dansschool in Asten!

De leukste dansschool in Asten is DéDé Dance. In Sporthal de Schop geven docentes Monique en Lisa DéDé Danceballet. Wil jij een keer meedoen? Vraag dan een gratis proefles aan! (Kinderen tot en met 5 jaar, mogen 3 gratis proeflessen volgen)

Asten

Iedereen kan dansen!

De perfecte dansschool voor de allerjongsten

Aan de hand van spelletjes leren we dansbewegingen, want spelenderwijs leer je de leukste nieuwe dingen. In de danceballetlessen speel je het muizenspel en leer je hoe je steeds een beetje leniger wordt. Het is prachtig om te zien hoe snel zelfs de allerkleinsten al vooruitgang boeken. In Asten kun je al vanaf drie jaar bij ons komen dansen. Zo leer je eerder dansen dan dat je op de basisschool zit.

Dansen voor kinderen en volwassenen

Bij onze dansschool in Asten variëren de leeftijden van 3 tot en met 21 jaar. Momenteel zijn er vooral jeugdgroepen, maar bij genoeg animo geven we ook dansles aan volwassen in Asten.

Vraag eens een proefles aan en dans ook de sterren van de hemel in je eigen dorp.

Dansen is de leukste manier van bewegen

Conditie is belangrijk

Na de warming-up volgt altijd een conditienummer. Dat zorgt ervoor dat je jouw conditie kan verbeteren. En uiteindelijk beter kunt dansen, want een goede danser heeft uithoudingsvermogen en souplesse nodig. Op een nummer met een dikke beat kun jij als speels kind jouw energie alvast een beetje kwijt.

Train jezelf leniger

Na de conditietraining werken we aan het verbeteren van lenigheid en houding. Want naast een goede conditie is een goede houding onmisbaar voor een danseres. Hoe klein je als danspupil ook bent, je gaat dankzij de verschillende soorten oefeningen op langzamere muziek snel vooruit. Hoe leniger, hoe soepeler je danst. Dat geeft zelfvertrouwen! Met 3- tot 5-jarigen spelen we veel om soepel te leren dansen.

Vraag een proefles aan

Interactie zorgt voor leren

De lessen worden gegeven op een manier dat iedereen de informatie makkelijk onthoudt. Zelfs de allerjongste groepen pikken dingen op. Leer meteen de oefeningen zelfstandig uitvoeren en onthouden. Hoe ouder je wordt, hoe beter je weet hoe jij je danspassen op een goede manier uitvoert.

Gratis proefles

Kom ook eens lekker gek doen en plezier maken tijdens het dansen. Ontdek zelf hoe leuk dansen is en vraag nu een proefles in Asten aan!

Elke 13 weken een nieuwe uitdaging

Na het eerste halfuur van de les barst het echte dansfeest los. Dan pakken we oude dansroutines terug op en leren we nieuwe pasjes. De dansroutines oefenen we voor een aanstaand optreden of gewoon voor de lol, voor jezelf. Maar dan wel in een leuke groepssfeer. Want iedereen - jong, oud, dik, dun, groot of klein - moet plezier hebben. Dat staat buiten kijf. Dat is de sfeer van DéDé Dance die we graag willen behouden.

Dans je fit

Lekker gek doen

Het gaat niet alleen maar om serieus dansen. Plezier maken is net zo belangrijk. Een les wordt echt leuk met een gezonde dosis aan gezelligheid en grapjes. Daarom maken we van speciale gelegenheden altijd iets leuks. Tijdens Sinterklaas- en Koningsdaglessen plannen we leuke activiteiten. Onze docenten geven ook regelmatig workshops op basisscholen, zodat iedereen in Asten kennismaakt met deze leuke dansschool.

Een uur lang plezier

DéDé Dance laat alle dansstijlen aan bod komen. Geen hiphop, dancehall of moderne dans: jij steelt de show met onze unieke dansstijl danceballet. Een gemiddelde Dance, Dance, Dance-deelnemer is er niets bij. Laat je bij DéDé Dance inspireren door gemotiveerde dansers.

Optredens in het dorp

Het allerleukste aan dansen is natuurlijk optreden. Elk jaar geven we met de dansklassen in Asten verschillende optredens.

Zo zijn we aanwezig tijdens Koningsdag, Sinterklaas, Zittingsavond, Kolderieke avond, Koopzondag bij Midas (voorjaar)en Asten op de Catwalk.

Belangrijk is dat we met zijn allen naar dat optreden toeleven. Wij zetten samen een ware show neer. Iedereen kan meedoen. De positieve instelling is het belangrijkst.

Ga voor dat familiegevoel

Of je nu net in de peuter- of juist in de pubertijd zit, bij DéDé Dance in Asten vormen we één grote familie. De kleinste meisjes kijken op naar de grotere girls die in de hogere groepen dansen en kunnen natuurlijk heel wat van ze leren. Andersom ontfermen de oudste meiden zich ook over de jongere groepen. Iedereen hoort erbij en dat draagt bij aan een gezellige sfeer.

Kom je meedoen? Vraag nu een proefles aan!

Kom dansen bij goed opgeleide docenten

De docenten dansen in een speciale groep voor docenten om continu beter te worden. Ze hebben allemaal een interne opleiding tot dansdocent gevolgd, helemaal volgens de DéDé Dance-filosofie: enthousiast, all-round en toegankelijk. De opleiding geeft ook op vakdidactisch vlak een verdieping: hoe leer ik een leerling iets? Bovendien krijgen de docenten inzicht in de ontwikkeling van kind en puber. Zo stellen zij de lessen af op de juiste doelgroep. Jij krijgt altijd dansles op een manier die bij jou en je leeftijdsgenoten past.

De leukste docenten vind je bij onze dansschool in Asten. Kom kennis maken met een proefles!

Dromen van het demoteam

Steek jij met kop en schouders boven de rest van de groep uit, dan kun je ook in een van onze demoteams terecht. Wij vinden het belangrijk dat iedereen de kansen krijgt om op zijn of haar niveau te dansen. Zo dans jij nog steeds met je vriendinnengroep in de normale klas waar je al zeven jaar in zit, maar krijg jij ook de extra uitdaging die je nodig hebt in het demoteam.

Elke keer een level hoger

Blijf continu de uitdaging opzoeken. Naarmate je beter of ouder wordt, maken we de danslessen steeds moeilijker. Toch dansen alle groepen op dezelfde muziek en op dezelfde basisoefeningen. Onze docenten helpen je altijd bij het moeilijker maken van de oefeningen en danspasjes.

Locatie Sporthal de Schop

Danslessen

Op deze locatie in Asten worden de volgende lessen gegeven:

  • DéDé Danceballet
    DéDé Danceballet is een unieke danstraining in een dynamische en energieke stijl, op de allernieuwste hits.

Het volledige lesrooster van onze locatie Asten vind je op deze pagina.

Docenten

In Asten worden de lessen verzorgd door onze docentes  Monique en Lisa

Zij geven les aan leerlingen in de leeftijd van 3 t/m 21 jaar;

  • peuters
  • kleuters
  • kinderen
  • tieners
  • jongvolwassenen

Adresgegevens

Lessen worden gegeven in:

Sporthal de Schop
Lienderweg 66
5721 CN Asten

Routebeschrijving

Sporthal De Schop

Bij de Sporthal de Schop in Asten komen verschillende sporten samen. Zo is er een zwembad en verschillende zalen waar sporten beoefend kunnen worden.

Er is ook een kantine aanwezig, handig als je iemand komt ophalen of even moet wachten. Ontdek zelf de gemoedelijke sfeer.

Voor alle leeftijdscategorieën

Kinderen van alle leeftijden vinden hun eigen plekje bij deze leukste dansschool van Asten. Er zijn groepen in de leeftijd van 3-5 jaar, 6-8 jaar, 8-11 jaar en 12 -21 jaar. Dat is hartstikke gezellig. Stroom altijd in, in een van de groepen, ook als je geen danservaring hebt. Sluit vriendschappen voor het leven en ervaar het bijzondere familiegevoel van DéDé Dance zelf.

Dans de sterren van de hemel in een leuke groep en vraag nu een proefles aan.

Vraag een gratis proefles aan!

Nieuwsgierig geworden?

Docentes Monique en Lisa geven je graag een gratis proefles in Asten zodat je kunt ontdekken of DéDé Danceballet iets voor jou is. Kinderen tot en met 5 jaar mogen zelfs 3 gratis proeflessen volgen.

Laat je gegevens achter in het formulier en we nemen zo snel mogelijk contact op om samen met jou een geschikte dag en tijd af te spreken.

Weet je niet wat je moet kiezen? Bekijk dan het lesrooster van jouw vestiging voor meer info over de lessen.

We gebruiken je gegevens alleen om je een reactie te kunnen geven (bekijk hier onze privacyverklaring).

Contactgegevens
  • Hoofdkantoor:
    Blaarthemseweg 6,
    5502 JV Veldhoven
  • (040) 254 4052
Kaart
Grotere kaart weergeven
© 2016-2019 DéDé Dance | Privacyverklaring